ZMLK De Meidoornschool

ROOD 2020-2021

SO ROOD

In de groep zitten 9 leerlingen, 8 jongens en 1 meisje.Iedere maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag gaan wij naar school. Iedere woensdag zijn de leerlingen vrij. We werken nu voor het tweede jaar met de methode:Schatkist. Aan de hand van diverse thema's worden verschillende lessenseries aangeboden op 3 niveaus.

Zo kunnen we de lesstof aanbieden, passend bij het niveau van elke leerling. Met behulp van de poppen Pompom en Loeloe, Zoem de bij en andere “familieleden” komen allerlei vakgebieden aan bod zoals: rekenen, taal, schrijven,muziek en bewegen. Naast Schatkist geven we 2 keer in de week een les uit: De Vreedzame School. Hieruit werken we aan doelen op het gebied van sociaal emotionele ontwikkeling. We behandelen, onder meer: de schoolregels, hoe gaan we met elkaar om? Hoe kan ik de ander helpen? En wij horen bij elkaar. Op dinsdag hebben de leerlingen gymnastiek, op donderdag is er zwemles. Ook krijgen de leerlingen een periode judo aangeboden. Tussen de lessen door proberen we veel te bewegen. Bij droog weer spelen we wat vaker buiten en als het buiten te nat is hebben we bewegingsmomenten in de klas (bijv. Energizers, dansen, verhaal uitbeelden)

We hebben een samenwerking met het kinderdagcentrum De Dol-fijn. Momenteel doen 4 leerlingen mee aan de activiteiten in onze groep. Ze worden daarbij ondersteund door een begeleider die mee komt vanuit De Dol-fijn. Hieronder staan de dagen met de namen van de vaste leerkrachten, onderwijsassistenten en begeleidsters van KDC de Dol-fijn. Zo ziet u wie welke dag voor de groep staat.

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Elsina

Elsina

xxxxxxxxxxxxxx

Karin

Karin

Renate

Renate

xxxxxxxxxxxxxx

Hillie

Hillie

Debbie

Jakobien

xxxxxxxxxxxxxx

Debbie

Debbie

 

Recent nieuws

29
maa

Nieuwsbrief april 2021

De nieuwsbrief april 2021 staat online.

Lees meer »

18
feb

Nieuwsbrief maart 2021

De nieuwsbrief van maart 2021 staat online!

Lees meer »

» Meer nieuws