ZMLK De Meidoornschool

VSO P2 2020-2021

VSO P2

In deze onderwijszorg groep wordt er les gegeven aan leerlingen  die een dusdanige behoefte hebben aan zorg in combinatie met onderwijs. Er zitten op dit moment 7 leerlingen in de groep.De leeftijden variëren van 13 t/m 19  jaar.

Hieronder een overzicht van de juffen en de meester die in onze klas werken:

Maandag

Juf Ita en juf Marja

Dinsdag

Juf Ita en juf Marja

Woensdag

Juf Ellen en meester Ingmar

Donderdag

Juf en Ellen en juf Anneke

Vrijdag

Juf en Ellen en juf Anneke

De lessen sluiten aan bij de interesses van de leerlingen en we richten ons op de talenten van de leerlingen.Wij zijn ons ervan bewust dat de leerling zich in kleine stappen ontwikkelen. In onze groep P2 hebben we net zoals in de meeste groepen  rekenen, lezen, vreedzame school, huishoudkunde, persoonlijke verzorging, zwemmen en gymmen. Duidelijkheid en structuur bieden in interactie met leerlingen en in dagprogramma. Zo kunnen wij een flexibel onderwijsprogramma  aanbieden, dat aansluit bij het ontwikkelingsniveau en het perspectief van de verschillende leerlingen in de groep. Het pedagogische klimaat voor de leerlingen kenmerkt zich door, structuur, continuïteit en veiligheid.

Onderwijsprogramma

Het onderwijsprogramma binnen deze groep richt zich op de volgende aspecten:

Zelfredzaamheid, sociale competentie en basisvaardigheden stimuleren.

Praktische en schoolse vaardigheden zoveel mogelijk afwisselen.

Leren en ontwikkelen in de brede zin, niet alleen gericht op cognitie en schoolse vaardigheden: het perspectief van de leerling staat centraal.

Stage voor leerlingen die 16 jaar en ouder zijn. De stage vindt met name plaats binnen het dagactiviteitencentrum.

De CED leerlijnen staan centraal. Sinds 2 jaar bereiden we de leerlingen ook extra voor op werken. Dit doen we d.m.v. interne stages aan te bieden en sommige leerlingen gaan op stage.

 

 

Recent nieuws

29
maa

Nieuwsbrief april 2021

De nieuwsbrief april 2021 staat online.

Lees meer »

18
feb

Nieuwsbrief maart 2021

De nieuwsbrief van maart 2021 staat online!

Lees meer »

» Meer nieuws